Петро Холявчук провів майстер-клас по профреалізації для психологівОсновна ціль проведення цього майстер-класа — не тільки дізнатись чим займатись після закінчення ВУЗу за своєю спеціальністю, а ще й відповісти на конкретні питання майбутніх психологів.

В рамках навчальної програми учасники ознайомились з такими питаннями як організацією власної психологічної практики, власної тренерської практики, роботою психолога в організації, роботою в сфері HR та інше.

Сподіваємось, що за цей час учасники отримали відповіді на цікаві питання, зрозуміли очікування роботодавців стосовно знань та вмінь, визначили коло можливостей для професійної діяльності, обговорили перспективи та інструменти для реалізації себе в обраній професії.

Ми отримали багато відгуків стосовно пройденого майстер-класу, ось деякі з них:

Крупська Олеся: "Структурованість поданого матеріалу, корисна інформація з приводу того, як і з чого варто починати власну психологічну практику, вперше дізналась про Українську Спілку Психотерапевтів"

Марія Грищук: «Дякую за конкретні посилання, щодо місць навчання після ВУЗу, я маю на увазі УСП. Адже хочеться навчитися робити свою роботу якісно. Я тепер знаю — де можу отримати таку освіту»


Після майстер-класу, було проведене анкетування з питанням:«Які напрямки подальшого розвитку Вас цікавлять?». Аналіз запитів ляже в основу наступних майстер-класів і тренінгів. До нових зустрічей. 

Архив новостей >>>

 
 
ПОИСК ТРЕНИНГОВ!!


Стоимость до грн.
подробнее
Календарь тренингов
FOLLOW US

Follow Kyiv Training Institute on Twitter
НОВЫЕ СТАТЬИ
Как за 3 часа продвинуться в тренерском мастерстве. Интервью о возможностях развития тренера на экспериментальной площадке тренера.
  подробнее
Вопрос о том, что лучше, ассессмент-центр с привлечением внешних экспертов или внутренними силами неоднозначен.
Чтобы ответить на него правильно, нужно задаться несколькими вопросами:Как часто вы планируете проводить оценку в компании? Какое количество людей планируете оценивать? Должности какого уровня оцениваются? С какими целями проводится оценка?...
  подробнее
Вклад Карла Роджерса в развитие тренинга трудно переоценить. Одно можно сказать совершенно точно: клиент-центрированная психотерапия Карла Роджерса и исследования групповой динамики Курта Левина – стали ключевыми источниками возникновения и развития идеологии и методологии тренинга. Подробно о влиянии Роджерса на становление и развитие тренинга читайте в статье.
  подробнее
  тел.: (044) 227 07 54
(044) 227 07 53
e-mail: kit@training-institute.com.ua

дизайн студия Яbloko
Дизайн и разработка
© Яbloko, 2008


Follow Kyiv Training Institute on Twitter
Об Институте   |   Вестник тренера   |   Библиотека   |   Контакты
Подготовка тренеров   |   Школа ассессмента   |    Корпоративное обучение
Территория тренинга   |   Обучающие тренеры
2003-2010 © Kyiv Training Institute. All rights reserved.