Якісна підготовка бізнес-тренерів у Львові? Так, тепер це можливо!З 13 травня 2016 року у Львові стартує спільний проект «Майстерність тренера» Київського Інституту Тренінгу та Центру Підтримки Бізнесу Newbiznet з підготовки бізнес-тренерів.

Саме поєднання ресурів Newbiznet та Київського Інституту Тренінгу дозволяє підготувати тренера, який, з одного боку, знається на тренінгових технологіях, а з іншого – глибоко розуміє потреби бізнесу.


Програма надає можливості як для швидкого старту в професії, так і для підвищення кваліфікації вже досвідчених практиків.

Процес навчання передбачає в собі як методичну підготовку в галузі тренінгових технологій, розвиток комунікативних вмінь так і особистісне зростання учасників проекту.

Для забезпечення якості навчання передбачається стажування, демонстрація учасниками проекту навичок роботи з тренінговою групою, розробка власного тренінгу, та складання теоретичного іспиту.


Тренери:

Петро Холявчук - директор Київського Інституту тренінгу, тренер, психолог, консультант з організаційного розвитку, психотерапевт в методі «особистісно - центрована психотерапія», керівник «Школи керування конфліктами», автор технології «развиваючий тренінг», член Професійної Ліги Тренерів, член Української Спілки Психотерапевтів, Викладач International Management Academy по програмі SE MBA (Німеччина).

Уляна Терлецька - заступник директора Центру Підтримки Бізнесу NewBiznet, керівник тренінгового департаменту, тренер, консультант з управління персоналом та з організаційного розвитку, голова HR комітету Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, експерт та коуч програми TACIS з підготовки українських менеджерів.Newbiznet – спеціалізується на міжнародних проектах з підтримки підприємництва, тренінгу та консалтингу. www.newbiznet.com.ua

Київський Інститут Тренінгу спеціалізується на підготовці тренерів які проводять тренінги по тематиках: переговори, продаж, керування командою, врегулювання конфліктів, навички переконання, емоційний інтелект. http://training-institute.com.uaТелефони для довідок:

+38 032 235 86 89, +38 044 227 07 54

+38 067 411 34 35, +38 050 370 49 59 

Архив новостей >>>

 
 
ПОИСК ТРЕНИНГОВ!!


Стоимость до грн.
подробнее
Календарь тренингов
FOLLOW US

Follow Kyiv Training Institute on Twitter
НОВЫЕ СТАТЬИ
Как за 3 часа продвинуться в тренерском мастерстве. Интервью о возможностях развития тренера на экспериментальной площадке тренера.
  подробнее
Вопрос о том, что лучше, ассессмент-центр с привлечением внешних экспертов или внутренними силами неоднозначен.
Чтобы ответить на него правильно, нужно задаться несколькими вопросами:Как часто вы планируете проводить оценку в компании? Какое количество людей планируете оценивать? Должности какого уровня оцениваются? С какими целями проводится оценка?...
  подробнее
Вклад Карла Роджерса в развитие тренинга трудно переоценить. Одно можно сказать совершенно точно: клиент-центрированная психотерапия Карла Роджерса и исследования групповой динамики Курта Левина – стали ключевыми источниками возникновения и развития идеологии и методологии тренинга. Подробно о влиянии Роджерса на становление и развитие тренинга читайте в статье.
  подробнее
  тел.: (044) 227 07 54
(044) 227 07 53
e-mail: kit@training-institute.com.ua

дизайн студия Яbloko
Дизайн и разработка
© Яbloko, 2008


Follow Kyiv Training Institute on Twitter
Об Институте   |   Вестник тренера   |   Библиотека   |   Контакты
Подготовка тренеров   |   Школа ассессмента   |    Корпоративное обучение
Территория тренинга   |   Обучающие тренеры
2003-2010 © Kyiv Training Institute. All rights reserved.